SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Färjestad BK
Fotboll
Spelade matcher
APRIL 2024
 
14
14:20
sön
14:20    
Team 11, Slottsskogens ishall
 
Team 11 » 
Furuset IF - Färjestad BK
  -      
14
10:20
sön
10:20    
Team 11, Slottsskogens ishall
Team 11 » 
Örebro Hockey Ungdom - Färjestad BK
  -      
14
08:00
sön
08:00    
Team 12, Husqvarna Garden
Team 12 » 
HV71 - Färjestad BK
  -      
13
18:00
lör
18:00    
Team 11, Oasen
Team 11 » 
Färjestad BK - Uddevalla
  -      
13
17:40
lör
17:40    
Team 11, Slottsskogens ishall
Team 11 » 
Färjestad BK - Manglerud Stars
  -      
13
13:30
lör
13:30    
Team 11, Oasen
Team 11 » 
Färjestad BK - Lund Giants
  -      
13
12:30
lör
12:30    
Team 11, Slottsskogens ishall
Team 11 » 
Västerviks IK - Färjestad BK
  -      
13
09:30
lör
09:30    
Team 11, Oasen
Team 11 » 
Kungälv IK Röd - Färjestad BK
  -      
13
09:00
lör
09:00    
Team 11, Slottsskogens ishall
Team 11 » 
Bäcken HC - Färjestad BK
  -      
 
07
11:00
sön
11:00    
Team U16, Behrn Arena
Skellefteå AIK - Färjestad BK  -      
06
12:00
lör
12:00    
Team U16, Behrn Arena
Brynäs IF - Färjestad BK  -      
05
15:00
fre
15:00    
Team U16, Behrn Arena
Örebro HK - Färjestad BK  -      
03
19:10
ons
19:10    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK - Hammarö HC
  -      
03
19:00
ons
19:00    
Team 10, Trängens IP Hall B
Team 10 » 
Örebro HUF - Färjestad BK:3
8  -  11
MARS 2024
 
27
19:00
ons
19:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Forshaga IF - Färjestad BK:3
5  -  6  
 
24
13:00
sön
13:00    
Team U16, Hägglunds Arena
MoDo Hockey - Färjestad BK  -      
24
12:00
sön
12:00    
Junior, Actic
Junior » 
Färjestad BK - Timrå
  -      
23
16:30
lör
16:30    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - Timrå
  -      
23
11:00
lör
11:00    
Team U16, Hägglunds Arena
Färjestad BK - Timrå IK  -      
22
19:00
fre
19:00    
Team U16, Hägglunds Arena
Färjestad BK - Brynäs IF  -      
21
19:00
tor
19:00    
Junior, Annan arena
Junior » 
Timrå - Färjestad BK
  -      
20
18:00
ons
18:00    
Team 11, Munkfors Arena
Team 11 » 
IFK Munkfors:2 - Färjestad BK:3
8  -  7  
 
17
13:00
sön
13:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Örebro HK
2  -  6  
17
10:00
sön
10:00    
Team 13, Nobelhallen
 
Team 13 » 
Bofors - Färjestad BK Lag 3-4 Team 13
  -      
17
08:00
sön
08:00    
Team 14, Arvika Ishall
Team 14 » 
Swegon cup Arvika HC - Färjestad BK
  -      
16
16:00
lör
16:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Luleå HF
2  -  4  
16
15:45
lör
15:45    
Team 13, Löfbergs Ice Arena
Team 13 » 
Färjestad BK - Hammarö
  -      
16
13:00
lör
13:00    
Team U16, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - Grums IK  -      
16
12:00
lör
12:00    
Team 11, Åmåls Ishall
Team 11 » 
Åmåls SK - Färjestad BK:2
8  -  2  
15
18:00
fre
18:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Skellefteå AIK
0  -  1  
13
19:30
ons
19:30    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:2 - Hammarö HC:2
4  -  8  
 
10
16:30
sön
16:30    
Team U16, Billerudhallen
Grums IK - Färjestad BK  -      
10
15:00
sön
15:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - Färjestad BK:3
14  -  6  
10
12:15
sön
12:15    
Junior, Monitor ERP Arena (B)
Junior » 
Brynäs IF - Färjestad BK
5  -  1  
10
12:15
sön
12:15    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:2 - Bofors IK Ungdom
3  -  3  
10
12:00
sön
12:00    
Junior, Catena Arena
Junior » 
Rögle BK - Färjestad BK
3  -  5  
10
10:00
sön
10:00    
Team 12, Rink 1
Team 12 » 
Färjestad BK - Bik
  -      
09
17:00
lör
17:00    
Junior, FD Maskin Arena
Junior » 
Timrå IK - Färjestad BK
2  -  3  
09
14:00
lör
14:00    
Junior, Växjö Ishall
Junior » 
Växjö Lakers HC - Färjestad BK
4  -  1  
09
13:15
lör
13:15    
Team 10, Trängens IP Hall A
Team 10 » 
Örebro HUF - Färjestad BK:1
5  -  2  
09
12:10
lör
12:10    
Team 12, Sparbanken Arena, Arvika
Team 12 » 
Arvika, Hammarö - Färjestad BK
  -      
09
12:00
lör
12:00    
Team 12, Ängevi Arena, Fosrhaga
Team 12 » 
Forshaga - Färjestad BK
  -      
09
11:45
lör
11:45    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - BIK Ungdom
5  -  4  
09
09:00
lör
09:00    
Blå, Löfbergs Arena
 
Blå » 
Värmlandshoppet
  -      
09
09:00
lör
09:00    
Orange, Löfbergs Arena
 
Orange » 
Värmlandshoppet
  -      
09
09:00
lör
09:00    
Röd, Löfbergs Arena
 
Röd » 
Värmlandshoppet
  -      
09
09:00
lör
09:00    
Svart, Löfbergs Arena
 
Svart » 
Värmlandshoppet
  -      
09
09:00
lör
09:00    
Team 15, Annan arena
Team 15 » 
Skalares Däckservice Cup - Färjestad BK
  -      
09
09:00
lör
09:00    
Turkos, Löfbergs Arena
 
Turkos » 
Värmlandshoppet
  -      
08
19:10
fre
19:10    
Team 11, Sannerudshallen
Team 11 » 
Kils AIK:1 - Färjestad BK:3
3  -  5  
08
17:30
fre
17:30    
FBK Girls U12, Björkhallen
 
- Färjestad BK  -      
06
19:30
ons
19:30    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - Kils AIK:2
5  -  2  
06
19:30
ons
19:30    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK - Arvika/Charlottenberg
  -      
06
19:00
ons
19:00    
Team U16, Nobellhallen
BIK Karlskoga - Färjestad BK Team U16  -      
 
03
12:00
sön
12:00    
Junior, Husqvarna Garden
Junior » 
HV 71 - Färjestad BK
2  -  1  
03
12:00
sön
12:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:1 - Färjestad BK:2
16  -  1  
03
12:00
sön
12:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:1 - Färjestad BK:2
16  -  1  
03
12:00
sön
12:00    
Team 12, Tingvalla Isstadion
Team 12 » 
Färjestad BK Vit - Färjestad Grön
  -      
03
11:15
sön
11:15    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Kils AIK
7  -  4  
03
10:00
sön
10:00    
Team 13, Tingvalla Rink 1
 
Team 13 » 
Färjestad BK Lag 5-6 Team13 - Åmål
  -      
02
16:30
lör
16:30    
Junior, Frölundaborg Isstadion
Junior » 
Frölunda HC - Färjestad BK
4  -  3  
02
16:15
lör
16:15    
Team 13, Sparbanken Arena Arvika
 
Team 13 » 
Arvika - Färjestad BK Lag 1-2 Team 13
  -      
02
13:00
lör
13:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:3 - Hammarö HC:1
6  -  4  
02
12:00
lör
12:00    
Team 14, Ängevi Ishall Forshaga
Team 14 » 
Forshaga IF / Arvika HC - Färjestad BK Team14 Grön/Vit
  -      
02
12:00
lör
12:00    
Team 14, Munkfors Arena
Team 14 » 
IFK Munkfors - Färjestad BK Team14 Grön/Vit
  -      
02
10:00
lör
10:00    
Team 10, Tingvalla Isstadion Rink 2
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - Färjestad BK:2
4  -  6  
02
10:00
lör
10:00    
Team 14, Tingvalla Isstadion
Team 14 » 
Färjestad BK Team14 Grön/Vit - Nor IK
  -      
01
18:00
fre
18:00    
Junior, Hägglunds Arena
Junior » 
MoDo Hockey - Färjestad BK
2  -  4  
FEBRUARI 2024
 
29
19:00
tor
19:00    
Junior, Winpos Arena
Junior » 
IF Björklöven - Färjestad BK
3  -  4  
 
25
17:15
sön
17:15    
Team 12, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 12 » 
Färjestad BK - Forshaga
  -      
25
12:00
sön
12:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Skellefteå AIK
5  -  2  
25
12:00
sön
12:00    
Team 10, Nobelhallen
Team 10 » 
BIK Ungdom/BIK/KHT - Färjestad BK:3
7  -  3  
25
10:00
sön
10:00    
Team 11, Nobelhallen
Team 11 » 
Bofors IK Ungdom - Färjestad BK:1
1  -  5  
25
10:00
sön
10:00    
Team 13, Tingvalla Rink 1
 
Team 13 » 
Färjestad BK Lag 3-4 Team13 - Bofors
  -      
25
08:00
sön
08:00    
Team 14, Hammarö Ishall
Team 14 » 
Hammarö Cup U10 - Färjestad BK
  -      
24
15:45
lör
15:45    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - Luleå HF
7  -  3  
24
15:00
lör
15:00    
Junior, Hovet, Johanneshov
Junior » 
Djurgårdens IF - Färjestad BK
3  -  2  
24
15:00
lör
15:00    
Team 15, Tingvalla Isstadion
Team 15 » 
Färjestad BK - Örebro
  -      
24
12:15
lör
12:15    
Team U16, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - Örebro HK5  -  2  
24
12:00
lör
12:00    
Team 12, Nobelhallen
Team 12 » 
BIK - Färjestad BK
  -      
24
11:00
lör
11:00    
Team 14, Tingvalla Isstadion
Team 14 » 
Färjestad BK - Åmåls SK / Forshaga IF
  -      
24
10:00
lör
10:00    
Team 12, Munkfors Arena
 
Team 12 » 
Munkfors - Färjestad BK
  -      
24
08:00
lör
08:00    
Team 16, Hammarö Ishall
 
Team 16 » 
- Färjestad BK
  -      
23
19:00
fre
19:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Forshaga IF
9  -  3  
21
19:30
ons
19:30    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 2
Team 11 » 
Färjestad BK:1 - Forshaga IF
5  -  3  
 
18
15:15
sön
15:15    
Team 10, Åmåls Ishall
Team 10 » 
Åmåls SK - Färjestad BK:3
1  -  8  
18
15:00
sön
15:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Leksands IF
2  -  1  
18
14:00
sön
14:00    
Team U16, Tegera Arena
Leksands IF - Färjestad BK1  -  3  
18
12:15
sön
12:15    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - Mora IK
5  -  2  
18
10:30
sön
10:30    
FBK Girls U12, Nobelhallen
 
- Färjestad BK  -      
18
10:00
sön
10:00    
Team 13, Åmåls Ishall
 
Team 13 » 
Åmål - Färjestad BK Lag 5-6 (Team 13)
  -      
18
10:00
sön
10:00    
Team 13, Tingvalla Rink 1
 
Team 13 » 
Färjestad BK Lag 1-2 Team 13 - Arvika
  -      
18
10:00
sön
10:00    
Team 15, Annan arena
Team 15 » 
Poolspel Grums - Färjestad BK
  -      
17
16:00
lör
16:00    
Team 16, Tingvalla Isstadion
 
Team 16 » 
Färjestad BK -
  -      
17
15:30
lör
15:30    
Team 11, Helmia Arena
Team 11 » 
Sunne IK - Färjestad BK:3
11  -  6  
17
14:10
lör
14:10    
Team U16, ABB Arena Nord
Västerås IK - Färjestad BK5  -  4  
17
14:00
lör
14:00    
Junior, Billerudhallen
Junior » 
Färjestad BK - Brynäs IF
3  -  4  
17
13:00
lör
13:00    
Team 12, Gränshallen, Charlottenberg
Team 12 » 
Charlottenberg, Munkfors - Färjestad BK
  -      
17
13:00
lör
13:00    
TKH-17, Tingvalla Isstadion
 
TKH-17 » 
Färjestad BK TKH-17 -
  -      
17
12:30
lör
12:30    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Leksands IF
2  -  7  
17
12:30
lör
12:30    
Team 10, Åmåls Ishall
Team 10 » 
Åmåls SK - Färjestad BK:1
1  -  9  
17
12:30
lör
12:30    
Team 16, Ängevi Ishall
 
Team 16 » 
- Färjestad BK
  -      
17
11:00
lör
11:00    
FBK Girls U12, Sparbanken Arena
 
- Färjestad BK  -      
17
10:15
lör
10:15    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Kils AIK:2
13  -  0  
17
10:00
lör
10:00    
Team 15, Tingvalla Isstadion
Team 15 » 
Färjestad BK - Poolspel Hemmaplan
  -      
16
18:30
fre
18:30    
Team 11, Hammarö Ishall
Team 11 » 
Hammarö HC:2 - Färjestad BK:1
6  -  7  
15
19:30
tor
19:30    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - Forshaga IF
9  -  4  
14
19:30
ons
19:30    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:3 - Kristinehamns HT/BIK U
15  -  9  
14
19:00
ons
19:00    
Team 10, Trängens IP Hall B
Team 10 » 
Örebro HUF - Färjestad BK:2
4  -  7  
14
18:00
ons
18:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Färjestad BK:2
1  -  7  
 
11
18:30
sön
18:30    
Team 11, Ängevi Ishall
Team 11 » 
Forshaga IF - Färjestad BK:2
4  -  2  
11
16:00
sön
16:00    
Team 16, Löfbergs Arena
Team 16 » 
Färjestad BK TKH-16 Gul - Färjestad BK TKH-16 Blå
  -      
11
13:30
sön
13:30    
Team 11, Trängens IP Hall A
Team 11 » 
Örebro HUF - Färjestad BK:1
3  -  7  
10
16:00
lör
16:00    
Team 16, Löfbergs Arena
Team 16 » 
Färjestad BK TKH-16 Gul - Färjestad BK TKH-16 Blå
  -      
10
13:00
lör
13:00    
Team U16, Monitor ERP Arena (B)
Brynäs IF - Färjestad BK5  -  4  
10
12:15
lör
12:15    
Team 14, Tingvalla Isstadion
Team 14 » 
Färjestad BK 5 & 6 - Arvika HC / Forshaga IF
  -      
10
11:30
lör
11:30    
Team 12, Helmia Arena
Team 12 » 
Sunne, kil - Färjestad BK
  -      
10
10:20
lör
10:20    
Team 14, Norvalla ishall
Team 14 » 
NOR IK - Färjestad BK 1 & 2
  -      
10
10:00
lör
10:00    
Team 12, Tingvalla Isstadion
Team 12 » 
Färjestad BK - Hammarö
  -      
08
19:00
tor
19:00    
Team 16, Löfbergs Arena
Team 16 » 
Färjestad BK TKH-16 Gul - Färjestad BK TKH-16 Blå
  -      
07
19:15
ons
19:15    
Team U16, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - IFK Arboga14  -  0  
 
04
17:30
sön
17:30    
Team 10, Nobelhallen
Team 10 » 
BIK Ungdom - Färjestad BK:1
6  -  7  
04
12:00
sön
12:00    
FBK Girls U12, Björkhallen
 
- Färjestad BK  -      
04
12:00
sön
12:00    
Junior, Tegera Arena
Junior » 
Leksands IF - Färjestad BK
6  -  4  
04
12:00
sön
12:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:2 - Örebro HUF
4  -  1  
04
10:30
sön
10:30    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Arvika/Charlottenberg
6  -  8  
04
10:00
sön
10:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:1 - Åmåls SK
2  -  8  
03
18:30
lör
18:30    
Junior, Smidjegrav Arena
Junior » 
Mora IK - Färjestad BK
2  -  6  
03
16:00
lör
16:00    
Team 10, Munkfors Arena
Team 10 » 
IFK Munkfors:2 - Färjestad BK:2
2  -  6  
03
14:15
lör
14:15    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - Djurgårdens IF
2  -  3  
03
12:40
lör
12:40    
Team 13, Norvalla Ishall
 
Team 13 » 
Nor IK, Hammarö, Forshaga - Färjestad BK Extra Poolspel
  -      
03
12:15
lör
12:15    
Team 14, Tingvalla Isstadion
Team 14 » 
Färjestad BK 3 & 4 - IFK Munkfors
  -      
03
lör
00:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:3 - Arvika/Charlottenberg
11  -  4  
02
18:30
fre
18:30    
Team 11, Hammarö Ishall
Team 11 » 
Hammarö HC:2 - Färjestad BK:3
5  -  3  
JANUARI 2024
 
28
15:30
sön
15:30    
Team U16, Löfbergs Arena
Färjestad BK - Hammarö HC  -      
28
14:30
sön
14:30    
Team 11, Munkfors Arena
Team 11 » 
IFK Munkfors - Färjestad BK:1
2  -  15
28
12:00
sön
12:00    
Team 10, Helmia Arena
Team 10 » 
Sunne IK - Färjestad BK:3
14  -  1  
28
12:00
sön
12:00    
Team 10, Helmia Arena
Team 10 » 
Sunne IK - Färjestad BK:3
14  -  1  
28
12:00
sön
12:00    
Team 10, Helmia Arena
Team 10 » 
Sunne IK - Färjestad BK:3
14  -  1  
28
10:00
sön
10:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:2 - Filipstads IF/Hällefors IK
19  -  1  
28
10:00
sön
10:00    
Team 13, Nobelhallen
 
Team 13 » 
Bofors - Färjestad BK Lag 5-6
  -      
27
16:00
lör
16:00    
Team 12, Hammarö Ishall
Team 12 » 
Hammarö - Färjestad BK
  -      
27
15:45
lör
15:45    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Åmåls SK
9  -  5  
27
15:45
lör
15:45    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Åmåls SK
9  -  5  
27
13:30
lör
13:30    
Team 13, Tingvalla Rink 1
 
Team 13 » 
Färjestad BK Lag 3-4 - Charlottenberg
  -      
27
13:15
lör
13:15    
Team U16, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - Mora IK15  -  0  
27
13:00
lör
13:00    
Junior, Tegera Arena
Junior » 
Leksands IF - Färjestad BK
4  -  1  
27
12:00
lör
12:00    
Junior, Skellefteå Kraft Arena
Junior » 
Skellefteå AIK - Färjestad BK
1  -  0  
27
12:00
lör
12:00    
Team 12, Munkfors Arena
Team 12 » 
Charlottenberg, Munkfors - Färjestad BK
  -      
27
10:00
lör
10:00    
Team 12, Rink 1
Team 12 » 
Färjestad BK - Sunne, Kil
  -      
27
08:00
lör
08:00    
Team 16, Sannerudshallen
 
Team 16 » 
- Färjestad BK
  -      
26
19:15
fre
19:15    
Team 11, Löfbergs Ice Arena
Team 11 » 
Forshaga IF - Färjestad BK:1
4  -  6  
26
19:00
fre
19:00    
Junior, Coop Norrbotten Arena
Junior » 
Luleå HF - Färjestad BK
2  -  5  
26
19:00
fre
19:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - IFK Munkfors:2
7  -  4  
26
19:00
fre
19:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - IFK Munkfors:2
7  -  4  
26
19:00
fre
19:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - IFK Munkfors:2
7  -  4  
26
18:00
fre
18:00    
Junior, Monitor ERP Arena
Junior » 
Brynäs IF - Färjestad BK
6  -  5  
24
18:20
ons
18:20    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Hammarö HC
1  -  6  
24
18:20
ons
18:20    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Hammarö HC
1  -  6  
24
18:20
ons
18:20    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Hammarö HC
1  -  6  
 
21
14:00
sön
14:00    
Svart, Annan arena
 
Svart » 
Match
  -      
21
12:30
sön
12:30    
Team 11, Trängens IP Hall A
Team 11 » 
Örebro Hockey UF - Färjestad BK:2
5  -  4  
21
11:00
sön
11:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - MoDo Hockey
1  -  5  
21
10:00
sön
10:00    
Team 13, Tingvalla Rink 1
 
Team 13 » 
Färjestad BK Lag 1-2 - Säffle
  -      
21
09:00
sön
09:00    
Team 15, Annan arena
Team 15 » 
Karlskoga - Kristinehamn - Kil - Poolspel
  -      
21
08:00
sön
08:00    
Team 16, Hammarö Ishall
Team 16 » 
Hammarö HC - Färjestad BK
  -      
20
16:00
lör
16:00    
Team 13, Trängens IP
Team 13 » 
Örebro - Färjestad BK Team13 Grön/Vit
  -      
20
15:00
lör
15:00    
Team 14, Löfbergs Arena
Team 14 » 
Färjestad BK Uppvisningsmatch Kids Day - Rögle BK
  -      
20
13:00
lör
13:00    
Team 14, Tingvalla Isstadion
Team 14 » 
Färjestad BK 1 & 2 - BIK Karlskoga
  -      
20
12:15
lör
12:15    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - IF Björklöven
9  -  2  
20
12:10
lör
12:10    
Team 14, Sparbanken Arena, Arvika
Team 14 » 
Arvika HC / Hammarö HC / Charlottenberg HC - Färjestad BK 5 & 6
  -      
20
12:00
lör
12:00    
Team U16, Nobelhallen
BIK Karlskoga - Färjestad BK4  -  8  
20
12:00
lör
12:00    
Junior, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
Junior » 
Skellefteå AIK - Färjestad BK
4  -  2  
20
09:30
lör
09:30    
Team 12, Rink 1
Team 12 » 
Färjestad BK - Kil, Kristinhamn, Munkfors
  -      
19
19:00
fre
19:00    
Junior, Lulebohallen
Junior » 
Luleå HF - Färjestad BK
4  -  3  
18
19:30
tor
19:30    
Team 11, Hammarö Ishall
Team 11 » 
Hammarö HC:2 - Färjestad BK:3
6  -  5  
17
19:30
ons
19:30    
Team U16, Behrn Arena
Örebro HK - Färjestad BK4  -  3  
17
19:00
ons
19:00    
Team 10, Hammarö Ishall
Team 10 » 
Hammarö HC:1 - Färjestad BK:1
1  -  7  
16
19:30
tis
19:30    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Forshaga IF
6  -  5  
 
14
17:15
sön
17:15    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - IFK Munkfors
12  -  1  
14
17:15
sön
17:15    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - IFK Munkfors
12  -  1  
14
17:15
sön
17:15    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - IFK Munkfors
12  -  1  
14
17:15
sön
17:15    
Team 11, Tingvalla Isstadion
Team 11 » 
Färjestad BK:1 - Arvika HC
8  -  7  
14
14:15
sön
14:15    
FBK Girls U12, Björkhallen
 
- Färjestad BK  -      
14
14:15
sön
14:15    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - Frölunda HC
2  -  7  
14
14:00
sön
14:00    
Svart, Annan arena
 
Svart » 
Match
  -      
14
12:00
sön
12:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Timrå IK
4  -  2  
14
10:30
sön
10:30    
Team 13, Gränshallen Charlottenberg
 
Team 13 » 
Charlottenberg - Färjestad BK Lag 3-4
  -      
14
10:00
sön
10:00    
Orange, Annan arena
 
Orange » 
Match
  -      
14
10:00
sön
10:00    
Team 13, Tingvalla Rink 1
 
Team 13 » 
Färjestad BK Team13 Grön/Vit - Bofors
  -      
14
09:00
sön
09:00    
Blå, Annan arena
 
Blå » 
Match
  -      
13
15:30
lör
15:30    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - HV 71
6  -  2  
13
15:00
lör
15:00    
Team 14, Tingvalla Isstadion
Team 14 » 
Färjestad BK 3 & 4 - Kil / Åmål
  -      
13
14:15
lör
14:15    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - Brynäs IF
1  -  6  
13
13:00
lör
13:00    
Team 12, Gränshallen
Team 12 » 
Charlottenberg, Säffle - Färjestad BK
  -      
13
12:30
lör
12:30    
Team 12, Rink 1
Team 12 » 
Färjestad BK - Arvika, BIK
  -      
13
12:15
lör
12:15    
Team 10, Sparbanken Arena, Arvika
Team 10 » 
Arvika/Charlottenberg - Färjestad BK:2
1  -  13
13
12:00
lör
12:00    
Team 13, Somashallen
 
Team 13 » 
Säffle - Färjestad BK Lag 1-2
  -      
13
11:15
lör
11:15    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - Kils AIK:2
11  -  3  
13
10:00
lör
10:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion
Team 11 » 
Färjestad BK:3 - Kils AIK:1
7  -  1  
 
07
16:00
sön
16:00    
Junior, Behrn Arena
Junior » 
Örebro HK - Färjestad BK
8  -  4  
07
12:00
sön
12:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Växjö Lakers HC
3  -  4  
06
13:15
lör
13:15    
Team U16, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - Västerås IK6  -  1  
06
12:00
lör
12:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Rögle BK
2  -  5  
06
10:50
lör
10:50    
Team 11, Ängevi Ishall
Team 11 » 
Forshaga IF - Färjestad BK:3
4  -  9  
06
08:45
lör
08:45    
Team 15, Hammarö Ishall, Parkvägen 4, 663 34 Skoghall
 
Team 15 » 
- Färjestad BK
  -      
DECEMBER 2023
 
21
19:00
tor
19:00    
Team U16, Tegera arena
Leksands IF U16 - Färjestad BK  -      
20
19:00
ons
19:00    
Team 10, Sannerudshallen
Team 10 » 
Kils AIK:1 - Färjestad BK:2
7  -  10
 
17
15:45
sön
15:45    
Team 13, Tingvalla Rink 1
 
Team 13 » 
Färjestad BK Team13 Lag 3-4 - Filipstad
  -      
17
12:00
sön
12:00    
Team 13, Sannerudshallen Kil
Team 13 » 
Kil - Färjestad BK Team 13 Lag 5-6
  -      
17
11:00
sön
11:00    
Team 13, Hammarö Ishall
Team 13 » 
Hammarö - Färjestad BK 1-2
  -      
17
09:00
sön
09:00    
Team 15, Somashallen säffle
 
Team 15 » 
- Färjestad BK Team15 GrönVit
  -      
16
14:15
lör
14:15    
Team 12, Löfbergs Ice Arena
Team 12 » 
Färjestad BK - arvika, BIK
  -      
16
14:00
lör
14:00    
Team U16, Löfbergs Arena
Färjestad BK - Brynäs IF3  -  4  
16
12:10
lör
12:10    
FBK Girls U12, Sparbanken Arena
 
- Färjestad BK  -      
16
11:15
lör
11:15    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - Hammarö HC:1
16  -  2  
16
11:00
lör
11:00    
Team 10, Helmia Arena
Team 10 » 
Sunne IK - Färjestad BK:1
2  -  9  
14
19:30
tor
19:30    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Färjestad BK:3
8  -  3  
14
19:30
tor
19:30    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Färjestad BK:3
8  -  3  
14
19:30
tor
19:30    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Färjestad BK:3
8  -  3  
14
18:35
tor
18:35    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - IFK Munkfors
19  -  5  
13
19:10
ons
19:10    
Team U16, Freebo Arena
IFK Arboga - Färjestad BK4  -  3  
12
19:15
tis
19:15    
Team 10, Trängens IP Hall B
Team 10 » 
Örebro HUF - Färjestad BK:1
3  -  8  
 
10
17:15
sön
17:15    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:1 - Åmåls SK
4  -  6  
10
16:00
sön
16:00    
Junior, ABB Arena Nord
Junior » 
Västerås IK - Färjestad BK
1  -  4  
10
12:00
sön
12:00    
FBK Girls U12, Wasahallen
 
- Färjestad BK  -      
10
09:00
sön
09:00    
Team 15, Tingvalla Isstadion
 
Team 15 » 
Färjestad BK Team15 GrönVit -
  -      
09
16:00
lör
16:00    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - Valbo HC
9  -  1  
09
16:00
lör
16:00    
Team 11, Munkfors Arena
Team 11 » 
IFK Munkfors - Färjestad BK:3
1  -  8  
09
12:45
lör
12:45    
Team U16, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - Leksands IF5  -  3  
09
12:00
lör
12:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - BIK Ungdom
4  -  0  
09
12:00
lör
12:00    
Team 12, Somashallen
Team 12 » 
Säffle, Charlottenberg - Färjestad BK
  -      
09
11:30
lör
11:30    
Team 11, Valhall
Team 11 » 
Viking HC/IFKM - Färjestad BK:2
1  -  20
09
11:30
lör
11:30    
Team 12, Munkfors Arena
 
Team 12 » 
Munkfors, kil, Kristinehamn - Färjestad BK
  -      
09
10:00
lör
10:00    
Team 10, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Åmåls SK
14  -  3  
07
19:15
tor
19:15    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - BIK Karlskoga
9  -  2  
 
03
12:00
sön
12:00    
Junior, Borlänge Ishall
Junior » 
Borlänge HF - Färjestad BK
1  -  3  
03
12:00
sön
12:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Färjestad BK:1
5  -  12
03
12:00
sön
12:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Färjestad BK:1
5  -  12
03
12:00
sön
12:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Färjestad BK:1
5  -  12
03
12:00
sön
12:00    
Team 11, Helmia Arena
Team 11 » 
Sunne IK - Färjestad BK:1
1  -  10
03
11:00
sön
11:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:2 - Kristinehamns HT
5  -  2  
03
09:00
sön
09:00    
Team 14, Nobelhallen
Team 14 » 
BIK Karlskoga - Färjestad BK 1 + 2
  -      
03
09:00
sön
09:00    
Team 16, Rink 1 och 2
 
Team 16 » 
Färjestad BK -
  -      
02
15:30
lör
15:30    
Junior, Monitor ERP Arena
Junior » 
Brynäs IF - Färjestad BK
7  -  1  
02
15:30
lör
15:30    
Team 14, Åmåls Ishall
Team 14 » 
Åmåls SK / Kils AIK - Färjestad BK 3 + 4
  -      
02
13:00
lör
13:00    
Team U16, Smidjegrav Arena
Mora IK - Färjestad BK0  -  9  
02
13:00
lör
13:00    
Team 10, Björkhallen
Team 10 » 
Kristinehamns HT/BIK U - Färjestad BK:1
1  -  12
02
12:30
lör
12:30    
Team 12, Tingvalla Rink 1
Team 12 » 
Färjestad BK - BIK, kristinehamn
  -      
02
12:30
lör
12:30    
Team 14, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 14 » 
Färjestad BK 5 + 6 - Hammarö HC / Arvika HC / Charlottenbergs HC
  -      
02
12:00
lör
12:00    
Junior, Arena Hansson Konsult & Konstruktion
Junior » 
IK Oskarshamn - Färjestad BK
1  -  3  
02
10:00
lör
10:00    
Team 10, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Färjestad BK:2
4  -  7  
02
10:00
lör
10:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:3 - Färjestad BK:2
4  -  7  
02
09:00
lör
09:00    
Blå, Annan arena
 
Blå » 
Tävling Kil
  -      
02
09:00
lör
09:00    
Grön, Annan arena
 
Grön » 
Tävling Kil
  -      
02
09:00
lör
09:00    
Rosa, Annan arena
 
Rosa » 
Tävling Kil
  -      
02
09:00
lör
09:00    
Röd, Annan arena
 
Röd » 
Tävling Kil
  -      
02
09:00
lör
09:00    
Svart, Annan arena
 
Svart » 
Tävling Kil
  -      
01
19:00
fre
19:00    
Junior, Be-Ge Hockey Center
Junior » 
IK Oskarshamn - Färjestad BK
2  -  4  
NOVEMBER 2023
 
26
14:15
sön
14:15    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - Strömsbro IF
5  -  0  
26
13:00
sön
13:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Rögle BK
4  -  1  
26
12:00
sön
12:00    
Team 10, Sannerudshallen
Team 10 » 
Kils AIK - Färjestad BK:3
2  -  15
26
12:00
sön
12:00    
Team 10, Sannerudshallen
Team 10 » 
Kils AIK - Färjestad BK:3
2  -  15
26
12:00
sön
12:00    
Team 10, Sannerudshallen
Team 10 » 
Kils AIK - Färjestad BK:3
2  -  15
26
11:00
sön
11:00    
Team 11, Hammarö Ishall
Team 11 » 
Hammarö HC:1 - Färjestad BK:2
1  -  14
26
10:00
sön
10:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:1 - Hammarö HC:2
8  -  3  
26
09:00
sön
09:00    
Team 12, Nobelhallen
Team 12 » 
BIK - Färjestad BK
  -      
25
17:30
lör
17:30    
Team 12, Nobelhallen
Team 12 » 
BIk - Färjestad BK
  -      
25
14:15
lör
14:15    
Team 11, Löfbergs Ice Arena
Team 11 » 
Färjestad BK:2 - Bofors IK Ungdom HK
12  -  3  
25
14:00
lör
14:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - IF Malmö Redhawks
0  -  2  
25
12:30
lör
12:30    
FBK Girls U12, Åmåls Ishall
 
- Färjestad BK  -      
25
12:30
lör
12:30    
Team 14, Hammarö Ishall
Team 14 » 
Hammarö HC - Färjestad BK 5 & 6
  -      
25
12:00
lör
12:00    
Team 12, Rink 1
Team 12 » 
Färjestad BK - Åmål
  -      
25
11:00
lör
11:00    
Team U16, Löfbergs Arena
Färjestad BK - BIK Karlskoga11  -  3  
24
18:20
fre
18:20    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - IF Malmö Redhawks
6  -  3  
23
19:00
tor
19:00    
Junior, Billerudhallen
Junior » 
Grums IK - Färjestad BK
1  -  5  
 
19
17:15
sön
17:15    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:1 - IFK Munkfors
4  -  5  
19
15:45
sön
15:45    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - BIK Ungdom/BIK/KHT
4  -  9  
19
15:45
sön
15:45    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - BIK Ungdom/BIK/KHT
4  -  9  
19
15:45
sön
15:45    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - BIK Ungdom/BIK/KHT
4  -  9  
19
15:15
sön
15:15    
Team 11, Wasahallen
Team 11 » 
Filipstads IF/Hällefors IK - Färjestad BK:2
0  -  28
19
13:15
sön
13:15    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - Leksands IF
4  -  0  
19
12:30
sön
12:30    
Team 13, Wasahallen Filipstad
Team 13 » 
Filipstad - Färjestad BK 3-4
  -      
19
12:00
sön
12:00    
Junior, Växjö Ishall
Junior » 
Växjö Lakers HC - Färjestad BK
5  -  1  
19
11:15
sön
11:15    
Team 13, Rink 1
Team 13 » 
Färjestad BK 5-6 - Kil
  -      
19
09:30
sön
09:30    
Team 13, Rink 1
Team 13 » 
Färjestad BK 1-2 - Hammarö
  -      
18
16:30
lör
16:30    
Junior, Frölundaborg Isstadion
Junior » 
Frölunda HC - Färjestad BK
2  -  3  
18
14:00
lör
14:00    
Team 13, Tingvalla Isstadion
Team 13 » 
Färjestad BK Team 13 - Örebro Team 13
  -      
18
12:15
lör
12:15    
Team 11, Sparbanken Arena, Arvika
Team 11 » 
Arvika/Charlottenberg - Färjestad BK:3
6  -  4  
18
11:45
lör
11:45    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Hammarö HC:2
18  -  6  
18
11:30
lör
11:30    
Team 12, Tingvalla Isstadion
 
Team 12 » 
Färjestad BK -
  -      
18
11:00
lör
11:00    
FBK Girls U12, Helmia Arena
 
- Färjestad BK  -      
18
09:00
lör
09:00    
Team 16, Tingvalla Isstadion Rink 1 och 2
Team 16 » 
Färjestad BK -
  -      
15
19:00
ons
19:00    
Junior, Behrn Arena
Junior » 
Örebro HK - Färjestad BK
5  -  3  
14
19:00
tis
19:00    
Team U16, Nobellhallen
BIK Karlskoga U16 - Färjestad BK  -      
14
19:00
tis
19:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Örebro HK
3  -  2  
 
12
12:00
sön
12:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Åmåls SK
16  -  3  
12
12:00
sön
12:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Åmåls SK
16  -  3  
12
12:00
sön
12:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Åmåls SK
16  -  3  
12
11:00
sön
11:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:2 - Örebro Hockey UF
3  -  13
12
11:00
sön
11:00    
Team 14, Ängevi Ishall
Team 14 » 
Forshaga IF / Nor IK - Färjestad BK
  -      
11
18:00
lör
18:00    
Team 12, Björkhallen
Team 12 » 
Kristinehamn - Färjestad 3
  -      
11
18:00
lör
18:00    
Team 12, Björkhallen
Team 12 » 
Kristinehamn - Färjestad BK 4
  -      
11
15:15
lör
15:15    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:3 - Åmåls SK
8  -  10
11
13:15
lör
13:15    
Team U16, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - Örebro HK6  -  3  
11
13:00
lör
13:00    
Team 12, Åmåls ishall
Team 12 » 
Åmål - Färjestad BK 1
  -      
11
13:00
lör
13:00    
Team 12, Åmåls ishall
Team 12 » 
Åmål - Färjestad BK 2
  -      
11
11:30
lör
11:30    
Team 12, Tingvalla Isstadion
Team 12 » 
Färjestad BK 3 - BIK, Kil
  -      
11
11:30
lör
11:30    
Team 12, Tingvalla Isstadion
Team 12 » 
Färjestad BK 4 - BIK Kil
  -      
11
11:30
lör
11:30    
Team 12, Tingvalla Isstadion
Team 12 » 
Färjestad BK 5 - BIK, Kil
  -      
11
11:30
lör
11:30    
Team 12, Tingvalla Isstadion
Team 12 » 
Färjestad BK 6 - BIK, Kil
  -      
11
11:00
lör
11:00    
Team 13, Annan arena
 
Team 13 » 
- Färjestad BK Team 12
  -      
11
10:00
lör
10:00    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - Sunne IK
9  -  2  
11
10:00
lör
10:00    
Team 14, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 14 » 
Färjestad BK 3 & 4 - IFK Munkfors
  -      
08
19:30
ons
19:30    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:3 - Hammarö HC:2
6  -  5  
08
19:00
ons
19:00    
Team U16, ABB Arena Nord
Västerås IK - Färjestad BK3  -  4  
08
18:50
ons
18:50    
Team 10, Ängevi Ishall
Team 10 » 
Forshaga IF - Färjestad BK:2
2  -  12
 
05
17:30
sön
17:30    
Team 11, Sparbanken Arena, Arvika
Team 11 » 
Arvika HC - Färjestad BK:1
6  -  7  
05
15:30
sön
15:30    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Mora IK
2  -  1  
05
15:00
sön
15:00    
Team 14, Hammarö Ishall
Team 14 » 
Hammarö - Färjestad BK 1 & 2
  -      
05
14:00
sön
14:00    
Team 10, Gränshallen
Team 10 » 
Arvika/Charlottenberg - Färjestad BK:3
11  -  5  
05
14:00
sön
14:00    
Team 10, Gränshallen
Team 10 » 
Arvika/Charlottenberg - Färjestad BK:3
11  -  5  
05
14:00
sön
14:00    
Team 10, Gränshallen
Team 10 » 
Arvika/Charlottenberg - Färjestad BK:3
11  -  5  
05
12:00
sön
12:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Linköping HC
6  -  5  
04
15:30
lör
15:30    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Arvika/Charlottenberg
19  -  2  
04
15:30
lör
15:30    
Team 10, Sannerudshallen
Team 10 » 
Kils AIK:2 - Färjestad BK:1
4  -  3  
04
13:00
lör
13:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - HV 71
1  -  2  
04
11:30
lör
11:30    
Team 11, Sannerudshallen
Team 11 » 
Kils AIK:1 - Färjestad BK:3
4  -  8  
03
18:35
fre
18:35    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - HV 71
2  -  3  
02
19:20
tor
19:20    
Team 10, Munkfors Arena
Team 10 » 
IFK Munkfors - Färjestad BK:2
7  -  10
01
19:00
ons
19:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - Örebro HUF
2  -  3  
OKTOBER 2023
 
29
17:15
sön
17:15    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:1 - Forshaga IF
1  -  6  
29
15:00
sön
15:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Sunne IK
5  -  4  
29
15:00
sön
15:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Sunne IK
5  -  4  
29
15:00
sön
15:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Sunne IK
5  -  4  
29
14:45
sön
14:45    
Team 13, Löfbergs Ice Arena
Team 13 » 
Färjestad BK Lag 5-6 - Bofors
  -      
29
12:45
sön
12:45    
Junior, Lugnets Ishall
Junior » 
Falu IF - Färjestad BK
5  -  6  
29
12:00
sön
12:00    
Junior, Scaniarinken
Junior » 
Södertälje SK - Färjestad BK
3  -  2  
29
11:45
sön
11:45    
Team 13, Löfbergs Ice Arena
Team 13 » 
Färjestad BK Lag 1-2 - Arvika
  -      
29
10:30
sön
10:30    
Team 13, Norvalla Ishall
Team 13 » 
Nor och Forshaga - Färjestad BK Lag 3-4
  -      
29
09:30
sön
09:30    
Team 11, Nobelhallen
Team 11 » 
Bofors IK Ungdom HK - Färjestad BK:2
1  -  7  
28
17:30
lör
17:30    
Team 10, Nobelhallen
Team 10 » 
BIK Ungdom - Färjestad BK:1
2  -  6  
28
15:15
lör
15:15    
Team 11, Tingvalla Isstadion
Team 11 » 
Färjestad BK:3 - IFK Munkfors
2  -  13
28
14:00
lör
14:00    
Junior, ABB Arena Nord
Junior » 
Västerås IK - Färjestad BK
2  -  3  
28
13:30
lör
13:30    
Team U16, Monitor ERP Arena (B)
Brynäs IF - Färjestad BK8  -  4  
28
12:30
lör
12:30    
Team 10, Åmåls Ishall
Team 10 » 
Åmåls SK - Färjestad BK:2
3  -  4  
28
11:00
lör
11:00    
FBK Girls U12, Löfbergs Arena
 
Färjestad BK -   -      
28
11:00
lör
11:00    
Team 12, Hammarö Ishall
Team 12 » 
Hammarö 1, Hammarö 2, FBK 6 - Färjestad BK 5
  -      
28
11:00
lör
11:00    
Team 12, Hammarö Ishall
Team 12 » 
Hammarö 1, Hammarö 2, FBK 5 - Färjestad BK 6
  -      
28
10:00
lör
10:00    
Team 12, Rink 1
Team 12 » 
Kil 1, Kil2, kil3, FBK 2 - Färjestad BK 1
  -      
28
10:00
lör
10:00    
Team 12, Rink 1
Team 12 » 
Kil 1, Kil 2, Kil 3 FBK 1 - Färjestad BK 2
  -      
28
08:00
lör
08:00    
FBK Girls U12, Löfbergs Arena
 
Färjestad BK -   -      
26
19:00
tor
19:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Grums IK
7  -  1  
25
19:30
ons
19:30    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:3 - Forshaga IF
4  -  7  
25
19:00
ons
19:00    
Team U16, Löfbergs Arena
Färjestad BK - IFK Arboga5  -  1  
25
19:00
ons
19:00    
Team 10, Hammarö Ishall
Team 10 » 
Hammarö HC - Färjestad BK:3
9  -  2  
25
19:00
ons
19:00    
Team 10, Hammarö Ishall
Team 10 » 
Hammarö HC - Färjestad BK:3
9  -  2  
25
19:00
ons
19:00    
Team 10, Hammarö Ishall
Team 10 » 
Hammarö HC - Färjestad BK:3
9  -  2  
 
22
13:00
sön
13:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Västerås IK
2  -  3  
22
11:45
sön
11:45    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Forshaga IF
7  -  5  
22
11:45
sön
11:45    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Forshaga IF
7  -  5  
22
11:45
sön
11:45    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Forshaga IF
7  -  5  
22
11:00
sön
11:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:2 - Viking HC
20  -  2  
22
10:30
sön
10:30    
Team 11, Åmåls Ishall
Team 11 » 
Åmåls SK - Färjestad BK:1
4  -  8  
21
15:45
lör
15:45    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Färjestad BK:3
15  -  7  
21
15:45
lör
15:45    
Team 11, Löfbergs Ice Arena
Team 11 » 
Färjestad BK:2 - Färjestad BK:3
15  -  7  
21
13:00
lör
13:00    
Team 14, Munkfors Arena
Team 14 » 
IFK Munkfors - Färjestad BK
  -      
21
13:00
lör
13:00    
Team 14, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 14 » 
Färjestad BK - Kils AIK
  -      
21
10:15
lör
10:15    
Team 10, Löfbergs Ice Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:1 - Kristinehamns HT/BIK U
15  -  1  
21
10:00
lör
10:00    
Team 14, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 14 » 
Färjestad BK - Hammarö HC
  -      
19
19:00
tor
19:00    
Junior, Nobelhallen
Junior » 
BIK Karlskoga - Färjestad BK
1  -  5  
18
19:00
ons
19:00    
Team U16, Löfbergs Arena
Färjestad BK - Mora IK9  -  2  
18
19:00
ons
19:00    
Junior, Behrn Arena
Junior » 
Örebro HK - Färjestad BK
4  -  5  
 
15
15:30
sön
15:30    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Borlänge HF
9  -  1  
15
12:30
sön
12:30    
Team 10, Munkfors Arena
Team 10 » 
IFK Munkfors - Färjestad BK:3
5  -  11
15
12:30
sön
12:30    
Team 10, Munkfors Arena
Team 10 » 
IFK Munkfors - Färjestad BK:3
5  -  11
15
12:30
sön
12:30    
Team 10, Munkfors Arena
Team 10 » 
IFK Munkfors - Färjestad BK:3
5  -  11
15
12:30
sön
12:30    
Team 11, Björkhallen
Team 11 » 
Kristinehamns HT - Färjestad BK:2
0  -  15
15
12:00
sön
12:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - IK Oskarshamn
8  -  1  
15
10:00
sön
10:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:1 - Sunne IK
17  -  0  
14
14:30
lör
14:30    
Team 12, Sannerudshallen
Team 12 » 
Färjestad BK 1 - Kil 1, Färjestad BK 2, Kil 2
  -      
14
14:30
lör
14:30    
Team 12, Sannerudshallen
Team 12 » 
Färjestad BK 2 - Kil 1, Färjestad 1, Kil 2
  -      
14
14:30
lör
14:30    
Team 13, Tingvalla Isstadion
Team 13 » 
Färjestad BK - Nor och Forshaga
  -      
14
12:30
lör
12:30    
Team 12, Rink 1
Team 12 » 
Färjestad BK Lag 5 - Hammarö HC 2, Färjestad Bk 6, Hammarö HC1
  -      
14
12:30
lör
12:30    
Team 12, Rink 1
Team 12 » 
Färjestad BK 6 - Hammarö HC1, Färjestad BK 5, Hammarö HC2
  -      
14
11:00
lör
11:00    
Team 10, Hammarö Ishall
Team 10 » 
Hammarö HC:2 - Färjestad BK:2
2  -  15
14
10:00
lör
10:00    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:3 - Arvika/Charlottenberg
7  -  8  
11
19:30
ons
19:30    
Team 11, Tingvalla Isstadion Rink 1
Team 11 » 
Färjestad BK:2 - Hammarö HC:1
10  -  3  
11
19:00
ons
19:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Örebro HK
5  -  2  
 
08
16:30
sön
16:30    
Junior, Testebo Arena
Junior » 
Strömsbro IF - Färjestad BK
0  -  2  
08
13:00
sön
13:00    
Junior, BST -rinken
Junior » 
Södertälje SK - Färjestad BK
1  -  4  
08
10:00
sön
10:00    
Team 11, Hammarö Ishall
Team 11 » 
Hammarö HC:2 - Färjestad BK:1
8  -  3  
08
10:00
sön
10:00    
Team 13, Nobelhallen Karlskoga
Team 13 » 
Karlskoga mfl - Färjestad BK
  -      
07
12:00
lör
12:00    
Team U16, Behrn Arena
Örebro HK - Färjestad BK3  -  4  
06
17:00
fre
17:00    
Team 13, Arvika Ishall
Team 13 » 
Arvika med flera - Färjestad BK Lag 1-2
  -      
05
19:15
tor
19:15    
Team 11, Åmåls Ishall
Team 11 » 
Åmåls SK - Färjestad BK:3
10  -  1  
05
19:00
tor
19:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Västerås IK
3  -  1  
04
19:00
ons
19:00    
Team U16, Löfbergs Arena
Färjestad BK - Västerås IK3  -  4  
 
01
17:30
sön
17:30    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:2 - Kils AIK:1
5  -  6  
01
16:30
sön
16:30    
Junior, Tegera Arena
Junior » 
Leksands IF - Färjestad BK
8  -  0  
01
15:00
sön
15:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Örebro HUF
6  -  11
01
15:00
sön
15:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Örebro HUF
6  -  11
01
15:00
sön
15:00    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK:3 - Örebro HUF
6  -  11
01
12:30
sön
12:30    
Junior, Malmö Isstadion
Junior » 
IF Malmö Redhawks - Färjestad BK
5  -  6  
SEPTEMBER 2023
 
30
14:15
lör
14:15    
Team U16, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - Brynäs IF3  -  2  
30
14:00
lör
14:00    
Team 12, Tingvalla Isstadion
Team 12 » 
Fagersta & Hammarö - Färjestad BK
  -      
30
12:00
lör
12:00    
Junior, Catena Arena
Junior » 
Rögle BK - Färjestad BK
1  -  3  
29
19:00
fre
19:00    
Junior, Catena Arena
Junior » 
Rögle BK - Färjestad BK
2  -  5  
27
19:10
ons
19:10    
Team U16, Freebo Arena
IFK Arboga - Färjestad BK4  -  7  
27
19:00
ons
19:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Örebro HK
4  -  2  
 
24
16:30
sön
16:30    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK - BIK Karlskoga U14
  -      
24
15:30
sön
15:30    
Junior, Smidjegrav Arena
Junior » 
Mora IK - Färjestad BK
5  -  2  
24
12:30
sön
12:30    
Junior, PROLYMPIAHALLEN
Junior » 
HV 71 - Färjestad BK
2  -  1  
24
10:00
sön
10:00    
Team 13, Löfbergs Arena
Team 13 » 
Färjestad BK - Arvika
  -      
23
14:30
lör
14:30    
Junior, Stångebro Ishall
Junior » 
Linköping HC - Färjestad BK
1  -  2  
23
13:30
lör
13:30    
Team U16, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - Leksands IF5  -  2  
21
19:00
tor
19:00    
Junior, NickBack Arena
Junior » 
Valbo HC - Färjestad BK
2  -  7  
20
19:00
ons
19:00    
Team U16, Smidjegrav Arena
Mora IK - Färjestad BK3  -  11
20
19:00
ons
19:00    
Junior, Stångebro Ishall
Junior » 
Linköping HC - Färjestad BK
2  -  8  
 
17
15:00
sön
15:00    
Junior, Vida Arena
Junior » 
Växjö Lakers HC - Färjestad BK
2  -  0  
17
14:00
sön
14:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Falu IF
6  -  1  
17
11:00
sön
11:00    
Team 11, Sparbanken Arena, Arvika
Team 11 » 
Arvika HC - Färjestad BK
  -      
16
15:15
lör
15:15    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - Brynäs IF
3  -  2  
13
19:00
ons
19:00    
Team U16, Löfbergs Arena
Färjestad BK - BIK Karlskoga2  -  1  
 
10
12:00
sön
12:00    
Junior, Löfbergs Ice Arena
Junior » 
Färjestad BK - Växjö Lakers HC
1  -  2  
09
14:00
lör
14:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Frölunda HC
2  -  5  
06
19:00
ons
19:00    
Junior, Behrn Arena
Junior » 
Färjestad BK - Örebro
  -      
06
19:00
ons
19:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Frölunda HC
1  -  2  
 
03
12:00
sön
12:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Södertälje SK
3  -  5  
02
17:00
lör
17:00    
Team 10, Trängens IP
Team 10 » 
Örebro Hockey UF - Färjestad BK
  -      
02
15:00
lör
15:00    
Team 10, Trängens IP
Team 10 » 
Örebro Hockey UF - Färjestad BK
  -      
02
14:00
lör
14:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Västerås IK
5  -  4  
02
13:45
lör
13:45    
Team U16, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - HV 71 U16  -      
02
12:00
lör
12:00    
Junior, Nobelhallen
Junior » 
Färjestad BK - Bik Karlskoga
  -      
02
10:45
lör
10:45    
Team 10, Löfbergs Arena
Team 10 » 
Färjestad BK - Kils AIK
  -      
AUGUSTI 2023
 
31
19:00
tor
19:00    
Team U16, Nobelhallen
BIK Karlskoga U16 - Färjestad BK  -      
30
19:00
ons
19:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - BIK Karlskoga
  -      
 
23
19:00
ons
19:00    
Junior, Löfbergs Arena
Junior » 
Färjestad BK - Örebro
  -      
 
20
12:00
sön
12:00    
Junior, Frölundaborg
Junior » 
Färjestad BK - Frölunda HC
  -      
19
15:30
lör
15:30    
Team U16, Nacka Ishall
Nacka HK U16 - Färjestad BK  -      
19
14:00
lör
14:00    
Junior, Husqvarna Garden
Junior » 
Färjestads BK - Hv 71
  -      
15
18:00
tis
18:00    
Team U16, Behrn Arena
Örebro HK U16 - Färjestad BK  -      
 
12
16:00
lör
16:00    
Team U16, Löfbergs Arena
Färjestad BK - Nacka HK U16  -      
07
19:25
mån
19:25    
Team U16, Munkfors Arena
IFK Täby HC U16 - Färjestad BK  -